contacts_content

KARTA PODARUNKOWA

Karty Podarunkowe zrewolucjonizowały rynek prezentowy i stanowią ważną jego część. Wybierane są najczęściej, gdy szukamy uniwersalnego rozwiązania - finalnie to osoba obdarowana wybiera, za pomocą Karty Podarunkowej, jak dokładnie będzie wyglądał prezent. Jest to wygodne i przemyślane rozwiązanie, które sprawdza się np. jako prezent dla pracowników – nie wymaga znajomości zainteresowań czy pasji, a gwarantuje emocje i dobrą zabawę.

Karty podarunkowe możesz zamówić samodzielnie na tej stronie lub skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży B2B. 

 

contacts_content

PAKIET PRZEŻYĆ 


Pakiet Prezentowy to ciekawy wybór, jeśli szukasz oryginalnego podarunku. Najprościej mówiąc - jest to zbiór przeżyć zawierający wybrane propozycje spędzania czasu. Osoba, która otrzymuje taki Pakiet, sama wybiera jedno przeżycie, z którego skorzysta. To nieszablonowe rozwiązanie z pewnością przedstawi Cię jako osobę kreatywną, która dodatkowo pomoże spełniać marzenia. Dopasuj prezenty do Pakietu wspólnie z nami lub zdaj się na nasze doświadczenie – jeśli chcesz, Pakiet będzie “szyty na miarę”, a zatem – przygotowany w taki sposób, by pasował do Twojego biznesu.

Pełny asortyment naszych Pakietów Przeżyć przeglądaj na naszej stronie lub skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży B2B. 

 
  
contacts_content

VOUCHER PREZENTOWY

Voucher na konkretną atrakcję to prosty sposób na spełnienie marzeń. Wybierane są nie tylko jako indywidualne opcje, ale także w większej ilości, gdy planowana jest atrakcja dla większej ilości osób. Vouchery wyzwalają emocje - osoba obdarowana zaczyna wyobrażać sobie, jak realizuje określone przeżycie. Może być to atrakcja pełna adrenaliny, jak np. Lot Paralotnią czy Skok ze Spadochronem lub nieco spokojniejsza, jak np. Kolacja w Ciemności czy Degustacja. Kilka tysięcy możliwości sprawia, że z łatwością można znaleźć idealny Voucher na przeżycie.

Przeglądaj całą ofertę w naszym sklepie internetowym, lub skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży B2B. 

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności