Wyjątkowy Prezent to pierwsza i największa w Polsce firma sprzedająca Vouchery na prezenty w formie przeżyć. Z pasją tworzymy wyjątkowe przeżycia dla Was i Waszych bliskich! Znajdziesz u nas ponad 2500 pomysłów na oryginalne prezenty, które dostarczają niezwykłych wrażeń, wyzwalają emocje i są marzeniami wartymi spełnienia. 

 

Obecnie działamy w 5 krajach co daje nam najbogatsze doświadczenie na rynku i czyni nas niekwestionowanymi liderami wśród serwisów sprzedających Vouchery na przeżycia. W Polsce posiadamy blisko 50 własnych punktów sprzedaży, a nasze prezenty można zrealizować w 30 miastach na terenie całego kraju. We wrześniu 2018 r. minie już 11 lat odkąd zmieniamy marzenia naszych klientów na wspomnienia!

Obsługujemy klientów indywidualnych jak i biznesowych. Czujemy się ekspertami w swojej dziedzinie i wiemy co ludzi cieszy, inspiruje i motywuje do działania. Zmieniamy kulturę wręczania prezentów. Podarowując czerwone eleganckie pudełko, pełne ekscytujących przeżyć wierzymy, że dostarczamy najwyższej jakości satysfakcję i spełnienie.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności