Nagrody w konkursach i loteriach

Nasze Vouchery są chętnie wykorzystywane przez klientów biznesowych w celu maksymalizacji lojalizacji klientów oraz jako fantastyczna alternatywa do oferowania materialnych produktów, których przesyt czujemy na co dzień. Współpracujemy z największymi markami na rynku Polskim z sukcesem spełniając marzenia ich konsumentów. Współprace podejmujemy z klientami biznesowymi jak i agencjami marketingowymi w ramach

  • programów lojalnościowych
  • loterii
  • konkursów
  • innych aktywacji konsumenckich

Poniżej prezentujemy wybrane case studies.

Spełniaj Grzeszki

W 2023 roku marka Grześki zorganizowała loterię dla swoich klientów, w której do wygrania były karty podarunkowe Wyjątkowy Prezent w kwocie od 75zł do 2000zł. Zwycięzcy loterii otrzymali personalizowane vouchery na swoje skrzynki emailowe, a Wyjątkowy Prezent aktywnie promował loterię również w swoich kanałach komunikacji m.in.: na stronie www, ekranach TV w sklepach oraz kanałach social media. 

Loteria Kinder Time

Marka Kinder poszukiwała do swojej loterii konsumenckiej rozwiązań, pozwalających klientom marki spędzić więcej czasu razem. Wybór padł na vouchery na przeżycia. A firma Wyjątkowy Prezent, jako ta, która oferowała najszerszy wachlarz atrakcji na terenie całej Polski, okazała się najlepszym wyborem. Klienci firmy Ferrero mogli wygrać jeden z 1000 voucherów na atrakcje dla dwojga, trojga lub przyjaciół. 

Garnier

Aby zwiększyć sprzedaż swoich produktów, marka Garnier przeprowadziła konkurs dla swoich klientek pod tytułem Pozytywnie z Garnier, w którym do wygrania były Vouchery Wyjątkowy Prezent na wybrane atrakcje, jak masaże, romantyczna kolacja lub aktywny wypoczynek. Uczestniczki rejestrowały swój zakup na stronie pozytywniezgarnier.pl, by móc wziąć udział w konkursie.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności