contacts_content

POMYSŁ

Kolacja w Ciemności jest unikalnym wydarzeniem - jedynym takim projektem obejmującym swoim zasięgiem całą Polskę oraz pierwszym, który rozwija się w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Wykorzystaj naszą wiedze i doświadczenie by wspomóc swój biznes i zorganizuj z nami coś, co na długo zostanie w pamięci Twoim partnerom biznesowym, pracownikom lub najlepszym klientom. Dine in the Dark może zostać zorganizowany specjalnie dla Ciebie w ustalonym wspólnie z naszym zespołem terminie, z wykorzystaniem wszelkich dostępnych atrakcji, jakie wzbogacić mogą program tego niezwykłego wydarzenia.

 

contacts_content

JAK TO DZIAŁA?

Po przybyciu do restauracji, kelnerzy w noktowizorach doprowadzą Was do Waszych miejsc. Należy pamiętać o wyłączeniu telefonów, niezakładaniu fluorescencyjnej odzieży lub dodatków. Wybrane przez Was potrawy będą podawane w odstępach czasowych. W przerwach będziecie mieć okazję do omówienia wrażeń oraz podejmiecie próbę odgadnięcia, jakiej potrawy właśnie posmakowaliście. Ponadto spróbujecie gier angażujących pozostałe cztery zmysły i przekonacie się jak z biegiem czasu zmieni się Wasza percepcja.

 

contacts_content

WARIANTY

Menu Dine in the Dark stanowi tajemnicę. Możemy jedynie powiedzieć, że szef kuchni przygotowuje jadłospis w trzech wariantach: rybnym, mięsnym i wegetariańskim.

Zapewniamy:

  • ofertę szytą na miarę dostosowaną do ilości Uczestników oraz charakteru imprezy,
  • dostępność w 7 miastach Polski,
  • doświadczenie zdobyte dzięki obsłudze już ponad 100 Klientów Biznesowych.

 

 

 

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności